firma godna zaufania arkweb

ARKWEB.PL – FIRMA GODNA ZAUFANIA

Z największą przyjemnością pragniemy przekazać Państwu informację, iż jako spółka ARKWEB.PL w edycji 2020 otrzymaliśmy CERTYFIKAT FIRMA GODNA ZAUFANIA.

Jest to jeden z najpopularniejszych certyfikatów przyznawanych polskim przedsiębiorcom. Istnieje on na krajowym rynku od roku 2013 i jako wyróżnienie cieszy się powszechnym szacunkiem i uznaniem. Dokument ten uzyskaliśmy dzięki rzetelnemu podejściu, nienagannej opinii klientów i kontrahentów oraz prowadzeniu działalności biznesowej zgodnie z zasadami etyki. Natomiast badanie naszego podmiotu gospodarczego odbyło się w oparciu o odpowiednie oprogramowanie według opracowanego przez firmę CBOK Sp. z o.o. Sp. k. algorytmu. Uzyskanie pozytywnego wyniku w internetowym badaniu satysfakcji klientów stanowi dla nas oczywiście jeszcze większą motywację do działania i dalszego świadczenia niezawodnych usług na wysokim poziomie.

To głównie Państwa aktywność w Internecie przyczyniła się do budowania naszego wizerunku i wiarygodności. Serdecznie dziękujemy za zaufanie!